Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Manfrotto MBAG80PN

    Witam

    Pytanie do osób które mają tą torbę na statyw.

    Dam radę umieścić w niej bez odkręcania Manfrotto 055XPROB i głowicę 322RC2?

    Rzekomo torba ma 80 cm, statyw złożony ma 65 cm. Głowica rozłożona ma prawie 25 cm.

    Pytam bo jest problem że chciałbym podjąć decyzję już teraz a w ręku mam jedynie głowicę
    Statyw i torba przyjdzie od tego samego sprzedawcy (jeśli się zdecyduję)
    Z moich kalkulacji wynika że jak skręcę głowicę to w 80 cm się zmieszczę, ale wiadomo że głowica będzie lekko odstawać na górze.

    Podparł by ktoś moje rozważania jakimś wpisem posiadacza tej torby i tego statywu.
    Głowica sama w sobie nie jest jakaś kosmicznie duża jak wiadomo.

    W ostateczności będę musiał iść do jessopsa chyba i prosić o pokaz demonstracyjny

  2. #2

    Domyślnie

    Mam tą torbę i pakuję do niej zestaw statyw Manfrotto 055XPROB i głowica Manfrotto 804RC2. Głowicę trzeba ustawić tak, żeby wszystkie pokrętła były do dołu i całość mieści się bez problemu.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za informację.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •