Jako, że zawsze marzyłem o wyjeździe do Norwegii nie mogłem nie skorzystać z promocji wizzaira (Katowice-Stavanger-Katowice za 38zł). Zaraz po przylocie zdaliśmy sobie sprawę, że wyjazd nie wyjdzie jednak tak tanio jak planowaliśmy
5l wody mineralnej - ok.25zł.... masakra
![]()
Poniżej kilka klatek z wyjazdu.
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
Szukaj













Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami