Jako, że zawsze marzyłem o wyjeździe do Norwegii nie mogłem nie skorzystać z promocji wizzaira (Katowice-Stavanger-Katowice za 38zł ). Zaraz po przylocie zdaliśmy sobie sprawę, że wyjazd nie wyjdzie jednak tak tanio jak planowaliśmy 5l wody mineralnej - ok.25zł.... masakra
Poniżej kilka klatek z wyjazdu.
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.