Witam,
Ze wzgledu na wade wzroku korzystanie z lustrzanki (d80) wydaje mi sie nieco utrudnione, okulary nie dolegaja tak scisne do wizjera wiec i obraz w nim nie wypelnia pelnego pola widzenia, jak sobie z tym radzicie, jakies rady dla poczatkujacego fotografa okularnika?
Pytanie dodatkowe: W instrukcji (nadal d80) napisano iz w przypadku korzystania z samowyzwalacza nalezy zaslonic wizjer w celu nieprzeklamania ekspozycji poprzez swiatlo wpadajace przezen, czy w przypadku korzystania z aparatu w okularach mozemy spodziewac sie czegos podobnego? powstaje pewna przestrzen pomiedzy okularami dolegajacymi do wizjera a okiem, czy swiatlo wpadajace przez ta szczeline moze miec wplyw na pomiar ekspozycji?
Pozdrawiam,
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami