Witam wszystkich.
Obserwuję forum od dłuższego czasu, naczytałam się mnóstwo postów (ostatnio o statywach i szkiełkach).
Po tylu informacjach mam mętlik w głowie i nie wiem co wybrać.
Mianowicie chciałabym kupić statyw pod N. d90. W tym momencie dysponuję body i kitem 18-105. Statyw wykorzystywany będzie na piaszczystych i kamienistych plażach oraz na klifach. Po wejściu na taki klif czuć siłę wiatru. Potrzebuję statywu stabilnego i solidnego, może być ciężki - nie przeszkadza mi to.
Myślałam o chwalonym przez grupę ludzi Triopo MX-1327 lub GT 228C, jednak w tym modelu martwi mnie luz w kolumnie centralnej. Podobno dobrym statywem jest Slik 700. Może macie inne propozycje.
Maksymalnie mogę wydać 200 funtów = dzisiaj to coś koło tysiąca pln.
Peace.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami