Witam,
nosze sie z zamiarem zakupu statywu i z kilku godzinnych poszukiwan znalazlem 2 ktore spelnialyby moje oczekiwania. Od statywu wymagam niskiej wysokosci bo zdaza mi sie robic makro, jednoczesnie chce miec statyw sztywny dlatego wybor padl na manfrotto a ze wzgledu na wzrost to statyw powinien byc dost wysoki.
055CLB CLASSIC:
Wymiary:
Długość po złozeniu 61 cm
Wysokość minimalna 8 cm
Wysokość maksymalna 135 cm
Wysokość maks z wyciągniętą kolumną 178 cm
Parametry masowe:
Ciężar własny 2,3 kg
Obciążenie maksymalne 6 kg
190PROB:
Wymiary:
Długość po złozeniu 56 cm
Wysokość minimalna 11 cm
Wysokość maksymalna 119 cm
Wysokość maks z wyciągniętą kolumną 145 cm
Parametry masowe:
Ciężar własny 1,9 kg
Obciążenie maksymalne 5 kg
i teraz krotkie wady i zalety pierwszy jest wysoki i ma dobre max obciazenie ale kolumna w poziomie sie nie sklada natomiast ma to ten drugi statyw ale jest on dosc niski. i nasuwa mi sie kilka pytan czy ktos uzywa ktregos z tych statywow? jak sie one sprawuja? a moze do tego pierwszego wystarczy kupic odpowiednia glowice zeby robic zdjecia w pionie albo w dol? wczesniej mialem statyw sony z plastikowa glowica ktora po 3 razach doczepiania d70 sie zlamala ;] dlatego stwierdzilem ze kupie statyw i glowice ktora to wytrzyma i bedzie sluzyc.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami