Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: sam na sam...

  1. #11

  2. #12

    Domyślnie

    Też uważam, że najlepsza 1, świetny minimal z pięknym światłem i fakturami podłogi.
    2 - OK, ale góry zbyt wiele - za jasno tam się dzieje przez co trochę drazni
    3 - rozumiem treningowo ...
    NIKON

  3. #13

    Domyślnie

    1. Gdyby człowiek był mniej rozmyty byłoby super.
    2. Dla samego siebie przysłoniłem tuż nad drzewami z prawej u góry, zdjęcie stało się znacznie lepsze. Teraz jasna góra za bardzo skupia na sobie uwagę.
    3. Zdecydowanie wole kolor.

  4. #14

    Domyślnie

    Dwojeczka jak dla mnie... pieknie, miekko, z klimatem.

  5. #15
    Gaduła
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Kamieniec Ząbkowicki
    Posty
    3 038

    Domyślnie

    Jedynka bardzo mi się podoba, świetny kadr i ładne kolory.
    D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ART69 Zobacz posta
    A mnie bardziej przypadła do gustu dwójka fajne plany w oddali na jedynce dziwna poświata wokół postaci
    Zgodzę się z Arturem, ludek na jedynce wygląda jakoś obco, jak wklejony. Przy dobrej jego obróbce byłoby więcej niż bardzo dobrze. Dwójkę zaciągam w całości.
    Wesołych Świąt.
    LED ZEPPELIN

  7. #17

    Domyślnie

    Wszystkie bardzo dobre niemniej jedynka mnie najbardziej odpowiada.
    Wesołych Świąt!
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ostrytux Zobacz posta
    Wszystkie bardzo dobre niemniej jedynka mnie najbardziej odpowiada.
    I ja jestem tego samego zdania Jedyneczkę wciągam, kolorki pyszne.
    Wesołych Swiąt.
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  9. #19

    Domyślnie

    Jedynka to w swojej prostocie estetyczna uczta

    X-T2 | 35/2 | 50/2 | ETRSi | 75/2.8
    radek.art.pl / facebook

  10. #20

    Domyślnie

    Jak dla mnie to nr-em jeden jest... nr 1
    Dobry kadr, utrzymany w ładnej, intensywnej zieleni.

    Wesołych!
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •