Zgadza się. D7000 jest świetny, ale: nie jest odpowiednio zbudowany, ma taki sobie delikatnie mówiąc AF, jest trochę za wolny, ma zdecydowanie zbyt mały bufor dla nefów... itp itd. Ot, taki bardzo semi-pro
Ja cały czas wierzę w następcę D300/D300s z matrycą na miarę dzisiejszych czasów i Advanced Multi-Cam 3500 z D4/800![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami