Witam miałem dzisiaj niestety pecha i moja stara poczciwa d300tka przewróciła się ze statywem na obiektyw.Obiektywowi nic się nie stało jednak d300 pożądanie ucierpiało. Pytanie co dalej ? - czy opłaca się go naprawiać i gdzie? Czy oddać do serwisu nikona czy gdzieś prywatnie. Pomóżcie proszę. Może ktoś z was miał podobny przypadek.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami