Witam,
Czy można w ten sposób zamontować obiektyw makro:
D200 -> Pierścienie Makro Nikon z automatyką (wiem, że z m42 nie działa, ale na przyszłość) -> Adapter Nikon M42 -> Obiektyw M42
Czy adapter zdecydowanie musi być na korpusie, a wtedy potrzebuję pierścieni M42.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami