Witam,
Czy można w ten sposób zamontować obiektyw makro:


D200 -> Pierścienie Makro Nikon z automatyką (wiem, że z m42 nie działa, ale na przyszłość) -> Adapter Nikon M42 -> Obiektyw M42

Czy adapter zdecydowanie musi być na korpusie, a wtedy potrzebuję pierścieni M42.