Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Odkupienie

  1. #11

    Domyślnie

    Wybieram 2, później 1.
    3 ktoś Ci podrzucił, Ty robisz lepsze.
    Dwa pierwsze bardzo ładne.
    Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.

  2. #12

    Domyślnie

    II jest doskonała
    Jestem szumofobem. S50F1.4A

  3. #13

    Domyślnie

    2-ka,..dla mnie zdecydowanie najlepsza. 1-ka,.. zupełnie do mnie nie trafia,.. 3-ka,..niezła.

  4. #14

    Domyślnie

    2 pierwsze super
    Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...

  5. #15

    Domyślnie

    Jedynka ekstra. Obróbkowo i kadrowo

  6. #16

    Domyślnie

    Od 2 nie można oderwać oczu.
    Jedynka dobra, ale zbyt zwyczajna.
    Trójka niby nie jest zła, ale mi nie pasuje.

  7. #17

    Domyślnie

    Jak dla mnie to numer 2 jest chyba jedna z lepszych Twoich prac w całym dorobku Toskanskim .

    pozdrawiam Jarku i tak 3maj.
    D700 i kilka szkiełek
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  8. #18

    Domyślnie

    Dwójeczka rewelacja ale i jedyneczce nic nie brakuje Fajny secik.
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  9. #19

    Domyślnie

    Najpierw super 2-ka
    potem niezla 1-ka
    dlugo, dlugo nic
    i gdzies tam daleko przeprocesowana 3-ka
    :^)
    Smiena 8, a kiedys potem Nikomat FTn - moj pierwszy Nikon :^) Potem to juz tylko Epson PhotoPC ...
    Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów - Stanisław Lem

  10. #20

    Domyślnie

    1 i 2 pyszne
    || 5D + 85 1.8 || R+600 + YN622C ||
    Zapraszam - https://www.facebook.com/photo.kf

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •