Wybieram 2, później 1.
3 ktoś Ci podrzucił, Ty robisz lepsze.
Dwa pierwsze bardzo ładne.
Szukaj
Wybieram 2, później 1.
3 ktoś Ci podrzucił, Ty robisz lepsze.
Dwa pierwsze bardzo ładne.
Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.
II jest doskonała
Jestem szumofobem. S50F1.4A
2-ka,..dla mnie zdecydowanie najlepsza. 1-ka,.. zupełnie do mnie nie trafia,.. 3-ka,..niezła.
2 pierwsze super
Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...
Jedynka ekstra. Obróbkowo i kadrowo
Od 2 nie można oderwać oczu.
Jedynka dobra, ale zbyt zwyczajna.
Trójka niby nie jest zła, ale mi nie pasuje.
Jak dla mnie to numer 2 jest chyba jedna z lepszych Twoich prac w całym dorobku Toskanskim .
pozdrawiam Jarku i tak 3maj.
D700 i kilka szkiełek
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Dwójeczka rewelacja ale i jedyneczce nic nie brakujeFajny secik.
D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /
Najpierw super 2-ka
potem niezla 1-ka
dlugo, dlugo nic
i gdzies tam daleko przeprocesowana 3-ka
:^)
Smiena 8, a kiedys potem Nikomat FTn - moj pierwszy Nikon :^) Potem to juz tylko Epson PhotoPC ...
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów - Stanisław Lem
1 i 2 pyszne![]()
|| 5D + 85 1.8 || R+600 + YN622C ||
Zapraszam - https://www.facebook.com/photo.kf
Skontaktuj się z nami