Witam , po długiej nie aktywności na forum , chciał bym się zapytać kolegów koleżanek o maskownicę na obiektyw. Gdzie w Polsce mogę taką dostać ?
Szukaj
Witam , po długiej nie aktywności na forum , chciał bym się zapytać kolegów koleżanek o maskownicę na obiektyw. Gdzie w Polsce mogę taką dostać ?
Cholera... Przepraszam - nie ma ponoć głupich pytań: co to kurde jest i do czego służy??????
Wszyscy kłamią.
ot, pstrykam: Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Zapinane lub naciągane na teleobiektywy np w kolorze moro żeby nie rzucać się w oczy w lesie-to cyba nazywa się maskownica?
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 26-02-2012 o 14:03 Powód: orto. ("w koloże")
RozuDzięki, znów się czegoś nauczyłem
![]()
Wszyscy kłamią.
ot, pstrykam: Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Wrzuć w wyszukiwarkę alledrogo - Taśma maskująca US Army ACU/UCP Digital Camo - sądzę, że ta taśma może rozwiązać problem.
Jeśli chodzi Ci o taki gumowy kondom, to odradzam. Ziarenko piasku pomiędzy "płaszczykiem" a obiektywem potrafi narobić spustoszenia. Proponuję szal snajperski http://allegro.pl/listing.php/search...zal+snajperski
Koledze chodzi o coś pokroju lenscoat
http://www.lenscoat.com/nikon-covers-c-1.html
Dokładnie takTylko żeby była Polska dystrybujca .
Ja zrobiłem sobie sam z rękawa od bluzy bundeswery, obciąłem na odpowiednią długość, wszyłem gumkę i gotowe, bo rękaw na końcu miał rzep, którym łapię obiektyw przy body jak nadgarstek.
Skontaktuj się z nami