Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: d90 czy d300

  1. #11

    Domyślnie

    Moim zdaniem to stałki typu 35, 50 czy 85 są super sprawą na ślubie - jak sie je potrafi ogarnąć. To raz. A dwa jak jest miejsce. Bo jak się trafi ciasny kościółek i maleńka sala weselna to te 35 mm na cropie jest przekleństwem. Lepiej mieć w torbie jakiegoś zooma typu 17-50.
    D90|T17-50 2.8|N18-105|S10-20|D610|N24-50 3.3-4.5|T28-75 2.8|N50 1.8|N35 1.8|S70-200 2.8|S70-300APO|SB900|2xSB600|

  2. #12

    Domyślnie

    Poczytałem tematy z linku i chyba wybiorę d300.
    Cz ta lampa da radę?

    Czy warto kupić d70/s zastosowanie głównie krajobrazy, portrety oraz na zapas do ślubów ( podobno d70 nie sprawia kłopotów z 35 / 1.8G)

  3. #13

    Domyślnie

    Najpierw kupię d70s a potem się zobaczy

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •