Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 11 z 11
  1. #11
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2011
    Miasto
    Kolnica 28A 62-720 Brudzew
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam. Posiadam 3100 i powiem, że każy może sobie kolory dopasować. Od oczojebności do pastelu budzącego mdłości. Trzeba tylko poczytać instrukcję. Menu -> UstawPictureControl -> np.: Standardowe -> tu mamy troszkę regulacji. Menu -> Balans bieli -> np.: Automatyczny i jeszcze raz sztrzałeczką w prawo a tu robimy co chcemy z kolorkami(dostępne w M A S P). Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Tomeeek_40 ; 03-03-2012 o 12:11

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •