Witam. Posiadam 3100 i powiem, że każy może sobie kolory dopasować. Od oczojebności do pastelu budzącego mdłości. Trzeba tylko poczytać instrukcję. Menu -> UstawPictureControl -> np.: Standardowe -> tu mamy troszkę regulacji. Menu -> Balans bieli -> np.: Automatyczny i jeszcze raz sztrzałeczką w prawo a tu robimy co chcemy z kolorkami(dostępne w M A S P). Pozdrawiam.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami