Witam mam pytanko może dziwne ale jednak związane jesz z wykonywaniem zdjęc portretowych za pomocą stałek powiedzmy 50 mm/1,4 chcialbym zapytać jak technicznie powinno robić sie takie zdjęcia czy można zbliżyć się do fotografowanej osoby na taką odległośc jaka bedzie mi pasowala? Wiem ze w obiektywach zmiennoogniskowych portret najlepiej wykonywac na zoomie nie nalezy zblizac sie do fotografowanej osoby aby jego twarz nie zostala znieksztalcona. Chciałbym po prostu dowiedziec sie pare podstawowych zasad jak fotografowac portrety obiektywami staloogniskowymi pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami