Close

Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Moje Krople

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Moje Krople

    Witam wszystkich użytkowników tego zacnego forum
    Na forum jestem już od pewnego czasu wreszcie postanowiłem wynurzyć się ze swoimi wypocinami
    Pogoda jest jaka jest z nudów postanowiłem powalczyć z kropelkowym tematem chyba każdy przechodzi przez ten etap ;0
    Czekam na wasze opinie

    1


    2


    3


    4

    Ostatnio edytowane przez prondek ; 31-12-2011 o 00:33
    D300|S17-70|S10-20| T100/2.8| T70-300VC|n35 1.8|SB600|NISSIN 866 MARK2|

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •