Cytat Zamieszczone przez alfapasje Zobacz posta
ja to preferuje "zmiana pory roku"

Co do efektu znaczka pocztowego to co niektórzy na forum sukcesywnie stosuja ten efekt..
Tak zmiany pory roku tez niezle......jak oni to robia??