Szukam dobrego statywu. W grę wchodzą oczywiście używki (to nie obiektyw).

Co myślicie o tym: http://allegro.pl/silk-pro-330dx-z-g...951214536.html ?

Poza tym zastanawiam się która głowica byłaby lepsza - 3d, czy kulkowa, sam nie wiem...

A i co do zastosowania, to dobrze by było, gdybym mógł go postawić przy murawie i fotografować piłkę nożną.

Z góry dzięki za odpowiedzi. Nie spieszy mi się jakoś z zakupem, więc mogę wybór dobrze przemyśleć :]