Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Głowica

  1. #1

    Domyślnie Głowica

    Siema,
    chce kupić statyw mf 055xprob, jaka głowica (do 400zł) będzie do niego odpowiednia (nie chce 3d, raczej kulowa)
    na razie mam 2 na oku
    mf 324rc2
    i ewentualnie mf 496rc2
    Jakie głowice polecacie, w tym zakresie cenowym?
    Nikon d5100 + 18-105 vr + 35 1.8 dx + mf 055xprob+mf 496rc2 i kupa bAJErów...

  2. #2

    Domyślnie

    Odpisałem w drugim wątku już. Do zestawu ze stopki polecam dżojstikową. Szczególnie jeżeli wchodzą w grę filmy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •