Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Pierwsza amatorska

    Witam, tym razem chciałam pokazać kilka zdjęć robionych bardzo dawno temu (chyba pierwszy tydzień po tym jak zakupiłam aparat) może wy zauważycie coś czego ja nie widzę a jest niepoprawne. Dzięki za komentarze
    1.
    2.
    3.

    Zdjęcie nr 3 - wydaje mi się że ta ręka z tyłu przeszkadza i nie mam pomysłu co z tym zrobić.

  2. #2

    Domyślnie

    zdjęcie nr 1. Jeśli już takie ujęcie to chyba niepotrzebnie głowa ucięta...
    zdjęcie nr 2 wizualnie mi się podoba, tylko chyba ma mało ostrości, bo jest tlyko na jednym oku
    zdjęcie nr 3, faktycznie ta ręka to w ogóle nie ma prawa bytu, no ale teraz z nią już nic nie zrobisz:P

  3. #3

    Domyślnie

    Modelka nie powinna imo tak bardzo w bok patrzeć, dziwnie oczy wyglądają.
    No i czasem warto przerobić wściekłego królika na zwyczajne białe białka

  4. #4

    Domyślnie

    Z tym blurem to troszke za bogato pocisniete
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  5. #5

    Domyślnie

    To jeszcze jedno dorzucę, ta sama modelka.
    4.

  6. #6

    Domyślnie

    Dla mnie te pierwsze ciut ciemnawe i trochę bez wyrazu. Jedynie 3 podchodzi. Natomiast to ostatnie za mocno trochę lampą poświecone. Ułożenie modelki też mi jakoś nie pasuje podobnie jak kadr - za dużo po lewej pustego miejsca które niewiele wnosi do treści zdjęcia.
    D700/ S5Pro / N 80-200 f2.8 / N 85 f1.8 / S 8 f3.5 / T28-75 f2.8 / SB 900 / iMac27" / iMac 20" / iPad3

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez copyman Zobacz posta
    za dużo po lewej pustego miejsca które niewiele wnosi do treści zdjęcia.
    Jak niewiele wnosi ? Jest bajoro, z ktorego wyszedl topielec i przycupnal po prawej stronie, spojrz na kolor skory
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  8. #8

    Domyślnie

    podglądaj i walcz dalej. Dla mnie żadne.
    Zbędny

  9. #9

    Domyślnie

    Kolor skóry jakiś taki nienaturalny. Na pierwszych trochę zbyt zielony, na drugim strasznie blady.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qualin Zobacz posta
    Jak niewiele wnosi ? Jest bajoro, z ktorego wyszedl topielec i przycupnal po prawej stronie, spojrz na kolor skory
    Haha Qualin słuszna uwaga nawet kolor paznokci u rąk jakiś taki sinawy

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •