Polecam wątek:
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=12757
i w opcjach widoku na dole strony:
od np.ostatni rok, albo od początku
wreszcie Google - jedno pytanie o EPSON i już wiesz wszystko
http://www.epson.pl/product/campbell...3000/index.htm
i zakładka właściwości
http://www.epson.pl/product/campbell...5000/index.htm
i zakładka właściwości
z tego co ja się orientuję, niefirmowe databanki oferujące "pogląd rawów" nie wykonują tej operacji na surowym rawie, tylko pokazują podgląd załączanego do pliku raw małego bodaj tiff-a - nie ma to nic wspólnego z robieniem zdjęć w trybie "RAW+JPG". O Coolwalkerze zapomnij - czytaj polecony wątek.
POZDRAWIAM
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami