Witam.
Początkujący w temacie studia. Nie posiadam sprzętu studyjnego, oświetlałem parasolką oraz reporterskim softboxem 40x40. Proszę o kilka słów komentarza i rad co poprawić mogę.
1.

2.

3.

4.