Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Kasia studyjnie

  1. #1

    Domyślnie Kasia studyjnie



    Modelka: Kasia Chojnacka
    Wizaz i stylizacja: Agata Dobosz

  2. #2
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Piekna ale chuda Kasia i podeptane tło a jesli celowo to za malo podeptane . Pozdro.

  3. #3

    Domyślnie

    no chuda, jak to modelka
    Ale tlo faktycznie brudne, ślepa jestem albo pod złym kątem miałam monitor:P
    Ostatnio edytowane przez zz_ania ; 07-10-2011 o 00:11 Powód: zly link

  4. #4

    Domyślnie

    Ja już nie wiem kiedy moge sie odzywać, że cos jest nie tak. Ale nie wytrzymam i zapytam dlaczego ucięto nogi w łydce. Nie widzę tu absolutnie żadnego uzasadnienia takiego cięcia.

    edit
    Na FB bardzo fajne portfolio. Na masę zdjęć cięłaś tak tylko 4 razy, ale na 2 zdj sytuacja była trochę inna. Więc dlaczego tutaj dałaś takie zdjęcie? Przy tych z FB wygląda jak jakas surówka.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 07-10-2011 o 00:31
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  5. #5
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Ja już nie wiem kiedy moge sie odzywać, że cos jest nie tak. Ale nie wytrzymam i zapytam dlaczego ucięto nogi w łydce. Nie widzę tu absolutnie żadnego uzasadnienia takiego cięcia.

    edit
    Na FB bardzo fajne portfolio. Na masę zdjęć cięłaś tak tylko 4 razy, ale na 2 zdj sytuacja była trochę inna. Więc dlaczego tutaj dałaś takie zdjęcie? Przy tych z FB wygląda jak jakas surówka.
    Dla reklamy

  6. #6

    Domyślnie

    Ooooo Kaśka

    Zdjęcie fajne, aczkolwiek niekorzystne cięcie - na rozszerzonej, przypłaszczonej łydce
    Pozdrawiam, Kuba

  7. #7

    Domyślnie

    ok, dzieki, poprawie ten kadr
    Ostatnio edytowane przez zz_ania ; 07-10-2011 o 07:22 Powód: .

  8. #8

    Domyślnie

    Jak dla mnie Pani Anno to miód malina... obróbka I klasa oświetlenie też świetne nic tylko dzielić się wiedzą z niedaleko zamieszkałymi młodymi fotografami ^^

  9. #9

    Domyślnie

    Jak chcesz słuchać na forum rad jak kadrować, to lepiej sobie od razu dać spokój z fotografią, bo i tak zatrzymasz się w miejscu albo zaczniesz cofać . Kadr z pierwszego postu lepszy, tylko jej lewą nogę trzeba by poprawić pod od kolana do dołu bo w obecnej postaci to faktycznie nieciekawie wygląda. Jeszcze w PSie zredukowałbym te wory pod oczami i usunął zaokrąglenie wewnętrznej strony nóg zaraz pod płaszczem. Fajnie oświetlona postać, mi się zdjęcie podoba.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •