Witam.
Potrzebuję Waszej pomocy w doborze urządzenia, które pozwoli mi na bieżąco wysyłać zdjęcia do kompa. Wyglądać ma to tak że robię zdjęcie i obraz ten wyświetla się po chwili na monitorach lub rzutniku. Pytanie dodatkowe - czy można zastosować np. przekaźnik bezprzewodowy WT-4? Jeśli tak to co do tego jeszcze potrzebuję oraz jakie są koszty.
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami