Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez metebul Zobacz posta
    dzięki też chyba zostanę przy jakiejś frotce... tylko że 055 nie ma funkcji monopodu z tego co widzę...
    Jak Cię interesuje funkcja monopodu, to poszukaj coś w Benro. Solidne statywy za dobrą cenę z pokrowcem w zestawie.
    Np. http://fotozakupy.pl/statyw/benro-a-...krowiec,11137s
    Ostatnio edytowane przez Długi ; 05-10-2011 o 12:53

  2. #12

    Domyślnie

    a ja mam klasyka 055 PROB i sobie bardzo chwalę
    ale ja beton jestem....
    zdarza mi się ciągle negatywu używać
    maniak ciemniowy minoltowy
    ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
    trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
    spotter.pl

  3. #13

    Domyślnie

    tak na szybkiego znaleziony filmik z testem statywu sirui http://www.youtube.com/watch?v=6Ujp1oETCCY
    Nikon D90 + Nikor 18-105 VR; Nikor 35 1,8; samyang 14/2,8 i kilka drobnostek

  4. #14
    Oszczędny w słowach Awatar metebul
    Dołączył
    06 2011
    Miasto
    Dolsk / Poznań
    Posty
    62

    Domyślnie

    całkiem fajny ale sam statyw to ok 1300 plus do tego głowica co jest już chyba dla mnie przesadnym wydatkiem jak na amatora... lepiej chyba do szklarni dolozyc... chyba najbardziej narazie mnie ten camrock tyc77 interesuje... ale na pewno zanim kupie to obejrze na zywo... no a moze do tego czasu ktos z forum sie skusi i opisze co i jak :P
    D7000 + 18-105 + 35 1.8G + YN-560 + SHERPA 803R + NANEU K4L
    D700 + 70-300 + 35-105 + SB-900 + kilka M42...
    flickR

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •