Jak Cię interesuje funkcja monopodu, to poszukaj coś w Benro. Solidne statywy za dobrą cenę z pokrowcem w zestawie.
Np. http://fotozakupy.pl/statyw/benro-a-...krowiec,11137s
Szukaj
Jak Cię interesuje funkcja monopodu, to poszukaj coś w Benro. Solidne statywy za dobrą cenę z pokrowcem w zestawie.
Np. http://fotozakupy.pl/statyw/benro-a-...krowiec,11137s
Ostatnio edytowane przez Długi ; 05-10-2011 o 12:53
a ja mam klasyka 055 PROB i sobie bardzo chwalę
ale ja beton jestem....
zdarza mi się ciągle negatywu używać![]()
maniak ciemniowy minoltowy
ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
spotter.pl
tak na szybkiego znaleziony filmik z testem statywu sirui http://www.youtube.com/watch?v=6Ujp1oETCCY
Nikon D90 + Nikor 18-105 VR; Nikor 35 1,8; samyang 14/2,8 i kilka drobnostek
całkiem fajny ale sam statyw to ok 1300 plus do tego głowica co jest już chyba dla mnie przesadnym wydatkiem jak na amatora... lepiej chyba do szklarni dolozyc... chyba najbardziej narazie mnie ten camrock tyc77 interesuje... ale na pewno zanim kupie to obejrze na zywo... no a moze do tego czasu ktos z forum sie skusi i opisze co i jak :P
D7000 + 18-105 + 35 1.8G + YN-560 + SHERPA 803R + NANEU K4L
D700 + 70-300 + 35-105 + SB-900 + kilka M42...
flickR
Skontaktuj się z nami