Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Szkocja

  1. #1

    Domyślnie Szkocja

    Zdjecie juz moze bylo ale nie znam innego lepszego sposobu aby pokazac cos ciekawego. Mianowicie jak uzywac filtra polowkowego wiec pod spodem zalaczam filmik instruktazowy


    oraz obiecany film:

    link


    Ostatnio edytowane przez Sebastianito ; 26-09-2011 o 23:28
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Nie wyświetla sie (dopero po kliku wersja duża)
    zieleń na dole nieźle oczoje..na Kadr przyjemny
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  4. #4

    Domyślnie

    Kolory landrynkowe, kadr fajny a w związku z tym że jestem leniem często tak używam połówki
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  5. #5
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Lubie te Twoje kolory.

    P.S To efekt tego o czym ostatnio rozmawialiśmy?

  6. #6

    Domyślnie

    filter zadziałał. kolorki są bardzo orginalne i się mogą podobać.

  7. #7

    Domyślnie

    Ładny kadr ale zielen wydaj się być plastikowa.
    Byłeś może na Isle of Skye? Wybieram się tam w listopadzie na fotograficzny tydzien.
    Ostatnio edytowane przez Mich77 ; 27-09-2011 o 06:43

  8. #8

    Domyślnie

    Światełko pięknie liznęło szczyty .
    Co do naparstnicy purpurowej to ciężko mi się jednoznacznie określić: czy tu pasi czy nie pasi .
    Tak samo co do kolorystyki, gdyż na laptoku oglądam.
    A pionika Pan przypadkiem nie ma ?
    Tak mi się jakosik wydaje, że ciekawie by tu zagrał .

  9. #9

    Domyślnie

    Kadr ładny no i kolorki mocne.Pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    ladny, poprawny obrazek bez fajerwerkow
    osobiscie, zazielenienie i to w tej tonacji (rozumiem, ze naturalne) mi sie niezbyt podoba, ale to kwestia gustu i tylko moje zdanie.
    technicznie bez zazutu
    pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •