Zdjecie juz moze bylo ale nie znam innego lepszego sposobu aby pokazac cos ciekawego. Mianowicie jak uzywac filtra polowkowego wiec pod spodem zalaczam filmik instruktazowy![]()
oraz obiecany film:
link
![]()
Szukaj
Zdjecie juz moze bylo ale nie znam innego lepszego sposobu aby pokazac cos ciekawego. Mianowicie jak uzywac filtra polowkowego wiec pod spodem zalaczam filmik instruktazowy![]()
oraz obiecany film:
link
![]()
Ostatnio edytowane przez Sebastianito ; 26-09-2011 o 23:28
Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.
Nie wyświetla sie (dopero po kliku wersja duża)
zieleń na dole nieźle oczoje..naKadr przyjemny
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Kolory landrynkowe, kadr fajnya w związku z tym że jestem leniem często tak używam połówki
![]()
Zapraszam
<a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>
Lubie te Twoje kolory.
P.S To efekt tego o czym ostatnio rozmawialiśmy?
filter zadziałał. kolorki są bardzo orginalne i się mogą podobać.
Ładny kadr ale zielen wydaj się być plastikowa.
Byłeś może na Isle of Skye? Wybieram się tam w listopadzie na fotograficzny tydzien.
Ostatnio edytowane przez Mich77 ; 27-09-2011 o 06:43
Światełko pięknie liznęło szczyty.
Co do naparstnicy purpurowej to ciężko mi się jednoznacznie określić: czy tu pasi czy nie pasi.
Tak samo co do kolorystyki, gdyż na laptoku oglądam.
A pionika Pan przypadkiem nie ma?
Tak mi się jakosik wydaje, że ciekawie by tu zagrał.
ladny, poprawny obrazek bez fajerwerkow
osobiscie, zazielenienie i to w tej tonacji (rozumiem, ze naturalne) mi sie niezbyt podoba, ale to kwestia gustu i tylko moje zdanie.
technicznie bez zazutu
pozdrawiam
Skontaktuj się z nami