Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21

    Domyślnie

    Witam, podziwiam Twoje zdjęcia z Norwegii (i nie tylko te). Sam byłem tam tydzień w tym roku. Widoki cudowne, moje zdjęcia ... no cóż.
    Czegoś tu jednak nie rozumiem i nie do końca mogę się zgodzić. Większość zachwyca się tu nr 3 a dla mnie... jest ono sztuczne i plastikowe. Szczególnie prawa strona. Zieleń wydaje mi się nazbyt nienaturalna. Wyszło to również dosyć "płasko". Poza tym wydaje mi się przeostrzone. Nie wiem czy ktoś się jeszcze z tym zgodzi ale takie mam odczucia i o nich piszę. O to chyba chodzi.
    NIKON & NIKKOR

  2. #22

    Domyślnie

    Cała seria świetna.Pozdrawiam

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mich77 Zobacz posta
    Wszystkie swietne. Jednak numer 3 sie wybija.
    Nie mam żadnego "ale"
    ...i ja się podpiszę pod tą wypowiedzią.

    ps: Pawełku może byś już przestał z tą Norwegią ......ŻARTOWAŁEM!!

  4. #24

    Domyślnie

    A tu jak ładnie.... można się zrelaksować przy takich widokach
    Mój faworyt to... również nr 3
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  5. #25

    Domyślnie

    Byłem tu już u Ciebie Pawle kilka razy, no nie wiem, napiszę dyplomatycznie, że dla mnie jedynka.
    LED ZEPPELIN

  6. #26

    Domyślnie

    Dla mnie - bez szaleństw - ładne, ułożone i skomponowane - takie właśnie "lustereczka" . Wybieram 3-kę.
    Ostatnio edytowane przez Sławomirowski ; 25-09-2011 o 09:08

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mich77 Zobacz posta
    Wszystkie swietne. Jednak numer 3 sie wybija.
    Nie mam żadnego "ale"
    podpiszę się

  8. #28

    Domyślnie

    Dziękuję za wszelkie komentarze .
    Widzę, że trójka znalazła najwięcej zwolenników. Ja najwyżej sobie cenię jedynkę.
    Trójce brakuje trochę lepszego światła, chociaż godzina wczesna była, bo kilka minut po siódmej rano poczynione. Ale jak na norweskie warunki, to jednak późno już . I dla tego w moim odczuciu trochę tak sztucznie wyszło (zgoda z mmac).
    Starałem się ją uplastycznić jak umiałem, ale jednak stara sprawdzona zasada się tu bardzo sprawdza: porządne światło w fotografii to podstawa .

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •