Witam, podziwiam Twoje zdjęcia z Norwegii (i nie tylko te). Sam byłem tam tydzień w tym roku. Widoki cudowne, moje zdjęcia ... no cóż.
Czegoś tu jednak nie rozumiem i nie do końca mogę się zgodzić. Większość zachwyca się tu nr 3 a dla mnie... jest ono sztuczne i plastikowe. Szczególnie prawa strona. Zieleń wydaje mi się nazbyt nienaturalna. Wyszło to również dosyć "płasko". Poza tym wydaje mi się przeostrzone. Nie wiem czy ktoś się jeszcze z tym zgodzi ale takie mam odczucia i o nich piszę. O to chyba chodzi.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami