Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11

  2. #12

    Domyślnie

    To tak.
    1 jest poprawnym dobrym zdjeciem, ale nie wiem czemu do mnie nie gada.
    3 jest boskim widoczkiem-pieknie
    Ale moiom zwyciezca jest 2, za to wspaniale symetryczne odbicie...te gory tworza otoczone z gory niebem...i z dolu takze niebem odbitym w tafli sa dla mnie takie troche abstrakcyjne w odbiorze, bo jakby obrocic to zdjecie do gory nogami to byloby nadal swietne.

    Po prostu super wykorzystanie formy, symetrii i odbicia.
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #13
    to
    Gość

    Domyślnie

    Wszystkie super, ale dla mnie 3! Oj tak!

  4. #14

    Domyślnie

    Pawle, od wczoraj patrze na te zdjecia i nie wiem co napisac....wszystkei tzry sa super, ale ostatnie....no chlopie to jest top!

  5. #15

    Domyślnie

    Piękne prace. Tak, trójka najbardziej.
    D200+Tamron 17-50/2.8 + Tamron 70-200/2.8 Di LD Macro + M 50 AF-1

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    ..., ale ostatnie....no chlopie to jest top!
    Dzięki Grzegorz, ale do topu to mu bardzo dużo brakuje .
    Może jakby światełko było lepsiejsze... .


    Dziękuję wszystkim za wizyty i pozostawienie komentarza .

  7. #17

    Domyślnie

    No fajna seria ale dla mnie najlepsza dwójka , mam inny gust

  8. #18

    Domyślnie

    Wyśmienite !!!!
    Pozdrawiam Krzysztof M.
    Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PABLOOK Zobacz posta
    Dzięki Grzegorz, ale do topu to mu bardzo dużo brakuje .
    Może jakby światełko było lepsiejsze... .
    Jak by bylo swiatlo to dawno bysmy to ogladali Ale w tym zestawie jest to top

  10. #20

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •