Wszystkie fajne.
Szukaj
Wszystkie fajne.
To tak.
1 jest poprawnym dobrym zdjeciem, ale nie wiem czemu do mnie nie gada.
3 jest boskim widoczkiem-pieknie
Ale moiom zwyciezca jest 2, za to wspaniale symetryczne odbicie...te gory tworza otoczone z gory niebem...i z dolu takze niebem odbitym w tafli sa dla mnie takie troche abstrakcyjne w odbiorze, bo jakby obrocic to zdjecie do gory nogami to byloby nadal swietne.
Po prostu super wykorzystanie formy, symetrii i odbicia.
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
Wszystkie super, ale dla mnie 3! Oj tak!
Pawle, od wczoraj patrze na te zdjecia i nie wiem co napisac....wszystkei tzry sa super, ale ostatnie....no chlopie to jest top!
Nikon http://greg77.com/
Piękne prace. Tak, trójka najbardziej.
D200+Tamron 17-50/2.8 + Tamron 70-200/2.8 Di LD Macro + M 50 AF-1
No fajna seria ale dla mnie najlepsza dwójka, mam inny gust
![]()
Wyśmienite !!!!
Pozdrawiam Krzysztof M.
Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....
Nikon http://greg77.com/
Ostatnie słitaśne!
Skontaktuj się z nami