Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Szlakiem

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Zdjęcie jakich wiele. Trzeba poszukać czegoś szczególnego, co by jasno wyjaśniło, po co targa się dwa kilo sprzętu w góry

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez newry highwayman Zobacz posta
    Zdjęcie jakich wiele. Trzeba poszukać czegoś szczególnego, co by jasno wyjaśniło, po co targa się dwa kilo sprzętu w góry
    Dwa? DWA?!

    Zdjęcie jakich wiele, ale zdjęcie fajne i pamiątkę z wypadu masz ładną.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez newry highwayman Zobacz posta
    (...) Trzeba poszukać czegoś szczególnego, co by jasno wyjaśniło, po co targa się dwa kilo sprzętu w góry
    trzeba poszukac kompana, ktory wylezie w góry przed świtem albo wróci po zmroku
    D7100 D750 , N70-300VR, N35 1.8, Di622 II, T150-600g1, n50/1.4, 2xYN685+622tx, N24/1.8, N18-35, N85/1.8 + klamoty lol ...mala galeria flickr

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez newry highwayman Zobacz posta
    Zdjęcie jakich wiele. Trzeba poszukać czegoś szczególnego, co by jasno wyjaśniło, po co targa się dwa kilo sprzętu w góry
    Jestem innego zdania, ale czekam na komentarze innych.
    www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska

  6. #6

    Domyślnie

    Robisz zdjęcia dla siebie o tym co lubisz to wystarczający powód by 2 kilo brać

    Świetne widoki zazdroszczę wypadu - z braku czasu nie byłem w górach już hohoooo

    Dawaj więcej.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Radek Radziszewski Zobacz posta
    Robisz zdjęcia dla siebie o tym co lubisz to wystarczający powód by 2 kilo brać
    Zgadza się ...
    www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    Bielsk Podlaski
    Posty
    97

    Domyślnie

    Zdjęcie jak wiele ?! a jednak każde inne i oglada się z przyjemnością,moim zdaniem bardzo dobre zdjęcie.

  9. #9

    Domyślnie

    Mnie się podoba - jak wszystko z gór.

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  10. #10

    Domyślnie

    Fajny przedplan z ta skala z lewej, szlak prowadzi skosnie przez zdjecie tak ze mi wzrok za nim wedruje, by potem plynnie przeskoczyc na gran w dali. Kolory przyjemne, ladne niebo...
    Ladny gorski fot.
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •