Szukaj
www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska
Zdjęcie jakich wiele. Trzeba poszukać czegoś szczególnego, co by jasno wyjaśniło, po co targa się dwa kilo sprzętu w góry![]()
D7100 D750, N70-300VR, N35 1.8, Di622 II, T150-600g1, n50/1.4, 2xYN685+622tx, N24/1.8, N18-35, N85/1.8 + klamoty lol ...mala galeria flickr
www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska
Robisz zdjęcia dla siebie o tym co lubisz to wystarczający powód by 2 kilo brać
Świetne widoki zazdroszczę wypadu - z braku czasu nie byłem w górach już hohoooo
Dawaj więcej.
www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska
Zdjęcie jak wiele ?! a jednak każde inne i oglada się z przyjemnością,moim zdaniem bardzo dobre zdjęcie.
Mnie się podoba - jak wszystko z gór.
Pzdr.
D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900
Fajny przedplan z ta skala z lewej, szlak prowadzi skosnie przez zdjecie tak ze mi wzrok za nim wedruje, by potem plynnie przeskoczyc na gran w dali. Kolory przyjemne, ladne niebo...
Ladny gorski fot.
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
Skontaktuj się z nami