superaśny klimacik
Szukaj
Klimat bardzo przyjemny i nieczęsto u nas widywany chyba. Jakość jakby ucierpiała na skutek obróbki lub kompresji. Kadry niekoniecznie, ale światło i modelka rekompensują wszelkie niedostatki. Fotografia niekoniecznie z techniką, ale na pewno z duszą.
Zdecydowanie na tak.
Witam,
Wspaniałe prace. Nieczęsto tu takie widuję.... GRATULACJE!!!!
Pozdrawiam, QuadMan
Jakieś puszki i słoiki, a fotki takie sobie....
Ale surreal! Dobre!
Oj, spodobało mi się bardzo - gratulacje![]()
D90 + kilka oczek
Bajkowo wyszło.
1dynka eXtra! Swietny klimat...
D80/F70 | N35 1.8 | N85 1.8 | SB700
Cudowny klimacik wyczarowałaś,ale wiesz,że ja wszystkie Twoje prace bardzo,bardzo lubię![]()
I am a Nikon girl
Magiczne zdjęcie, podoba mi się
Skontaktuj się z nami