Szukaj
Jedynka prześliczna! magiczna! no cudo!Ktoś napisał "więcej góry", a jak dla mnie, tak jak jest, jest w sam raz. Góra jest nieistotna przy takim dole
No i ta Calineczka- sama słodycz
masz talent.
modelka, stylistka, makijażystka
www.jamarika.maxmodels.pl
piękne
bardzo przyjemne
Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć
jedynka super
Świetne jako całość, genialne miejsce i kolory. Mała modelka idealna do tych zdjęć..
"Dyniowa księżniczka" - bardzo się podoba. Gratulacje. Oczywiście całość trzyma wspaniała modelinka z szałową dziarąbo reszta, ot - tylko dynie.
Tutaj jest... podpis
pierwsze niesamowite
Skontaktuj się z nami