Body(zakupione 12.2007) było w serwisie w lipcu, bo po ~38k zdjęć zablokowało się lustro i cały mechanizm trzeba było wymienić. Przeszło wszystkie testy i było ok.
Od jakiegoś czasu na większości zdjęć obserwuję taką dziwną czarną plamkę na krawędzi zdjęcia. Czasem jest, czasem nie, co widać na poniższych zdjęciach:
Bez skazy:
Czarna kropka na górze kadru:
Zabrudzenia na lustrze nie widać. Czy to jakiś objaw martwych pikseli?
Szukaj






Skontaktuj się z nami