Szukaj
Moje najmniej ulubione i najmniej dopracowane przeze mnie zdjęcie
Ale oczywiście nic tu nie wytykam, potwierdza się tylko odbiór widzów - ogromna większość najbardziej lubi czwórkę z całego setu
Ola robi również ekstra kanapki z sałatą, rzodkiewką i ziołami![]()
Pozdrawiam, Kuba
No 4ka jest obłędna
6tka najsłabiej wypada
A że spytam, na czwórce, bardziej się Wam podoba modelka jako kobieta, czy też ustawienie, ciuch, jego ułożenie, i inne tachnikalia, kadr?
Pytanie i odpowiedź dość ważne dla mnie na przyszłość, pomoże mi lepiej tworzyć booki dziewczynom![]()
Pozdrawiam, Kuba
4 - bo mamy dużo fotek w krzakach, a ta przynajmniej w innym miejscu z fajnie podkreśloną perspektywą, choć mam małe ale.......
5 - usuń proszę, zdjęcie albo to drzewo wyrastające z głowy
puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności
dzięki za odpowiedź co do 4ki
co do 5tki, nie usuwamposzło i będzie aż po serwerów kres
wybacz
![]()
Pozdrawiam, Kuba
Świetne, wszystkie
Na czwórce może jedynie pokusiłbym się o rozjaśnienie skóry modelki od pasa w górę, względem jaśniejszych nóg.
prz3mo - high five za bystre okobrawo, jesteś pierwszy
bo jak widać wyżej miałem "ale" do czwórki...
![]()
Pozdrawiam, Kuba
Skontaktuj się z nami