Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Flamenco girl

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Flamenco girl

    Część zdjęć sesji z Kasią. Ta bardziej statyczna, portretowa.

    1.


    2.


    3.



    4.


    Bonus


  2. #2

    Domyślnie

    Jak dla mnie 3 i 4 ... To BW jakoś mi nie podchodzi , na 2 obiekt w tle odwraca uwagę od modelki a na bonusie modelka ginie w tle.
    D700/ S5Pro / N 80-200 f2.8 / N 85 f1.8 / S 8 f3.5 / T28-75 f2.8 / SB 900 / iMac27" / iMac 20" / iPad3

  3. #3

    Domyślnie

    Tylko 4, ale nie w BW. Sam strój to nie flamenco. Brakło dynamiki.
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  4. #4

    Domyślnie

    Jedynka i dwójka nie przypadły mi do gustu. Na pierwszym dziwna poza, dłoń, na drugim przeciętny kadr i ten kamienny element nie pasuje zbytnio. Za to trzy kolejne owszem. W bonusie można było zadbać o większą symetrię. Czekam na część mniej statyczną. Pozdrawiam!

    edit: Twój avatar widzę podobny i chętnie zobaczyłbym w większej wersji.
    Ostatnio edytowane przez batonMR ; 14-09-2011 o 15:34

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez batonMR Zobacz posta
    Twój avatar widzę podobny i chętnie zobaczyłbym w większej wersji.
    Zdjęcie już pojawiło się wcześniej na forum. http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=187897

    edit: zdjęcie się nie wyświetla, to wrzucam jeszcze raz.

    5.
    Ostatnio edytowane przez Magda.K ; 14-09-2011 o 15:58

  6. #6

    Domyślnie

    Strój do flamenco zupełnie nie wykorzystany.
    Trochę to wygląda jakbyś chciała zrobić odrębną sesję od tej z wcześniejszego Twojego wątku, ale modelka odmówiła przebrania się

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •