Szukaj
Jak dla mnie 3 i 4 ... To BW jakoś mi nie podchodzi , na 2 obiekt w tle odwraca uwagę od modelki a na bonusie modelka ginie w tle.
D700/ S5Pro / N 80-200 f2.8 / N 85 f1.8 / S 8 f3.5 / T28-75 f2.8 / SB 900 / iMac27" / iMac 20" / iPad3
Tylko 4, ale nie w BW. Sam strój to nie flamenco. Brakło dynamiki.
FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR
Jedynka i dwójka nie przypadły mi do gustu. Na pierwszym dziwna poza, dłoń, na drugim przeciętny kadr i ten kamienny element nie pasuje zbytnio. Za to trzy kolejne owszem.W bonusie można było zadbać o większą symetrię. Czekam na część mniej statyczną.
Pozdrawiam!
edit: Twój avatar widzę podobny i chętnie zobaczyłbym w większej wersji.![]()
Ostatnio edytowane przez batonMR ; 14-09-2011 o 15:34
Zdjęcie już pojawiło się wcześniej na forum. http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=187897
edit: zdjęcie się nie wyświetla, to wrzucam jeszcze raz.
5.
Ostatnio edytowane przez Magda.K ; 14-09-2011 o 15:58
Strój do flamenco zupełnie nie wykorzystany.
Trochę to wygląda jakbyś chciała zrobić odrębną sesję od tej z wcześniejszego Twojego wątku, ale modelka odmówiła przebrania się![]()
Skontaktuj się z nami