Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Kasia w czerwieni - [Magda.K]


  2. #2

    Domyślnie

    Ciekawe i ładna ta Kasia. Miejsce jak poznaje to Brynek pewnie masz więcej prac z tego miejsca.
    Pozdrawiam
    |N70s| N-50 1,8| N- 18-70 DX| N - 70-300 G VR| Raynox DCR-250 | Kenko Ex. Tube N/AF |

  3. #3

    Domyślnie

    Podoba sie, chętnie zobaczę wiecej
    Zbędny

  4. #4

    Domyślnie

    Będzie więcej To taka zapowiedź wczorajszej sesji i zarazem jedno z ulubionych.

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Jeszcze jedno, a reszta później. Pozowała Kasia www.yazzia.maxmodels.pl

    2.

  7. #7

  8. #8
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    jakoś tak krzywo

  9. #9

    Domyślnie

    Następnym razem zrobię od linijki... skoro "krzywość" jest w tych zdjęciach jedyną rzeczą zasługującą na uwagę.

  10. #10

    Domyślnie

    robisz zdjęcia na tle pełnym linii prostych. Nie wymagaj od ludzi by nie skupiali się na krzywiznach, gdy fota aż prosi się o "linijkę"

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •