Szukaj
Ciekawe i ładna ta Kasia. Miejsce jak poznaje to Brynek pewnie masz więcej prac z tego miejsca.
Pozdrawiam
|N70s| N-50 1,8| N- 18-70 DX| N - 70-300 G VR| Raynox DCR-250 | Kenko Ex. Tube N/AF |
Podoba sie, chętnie zobaczę wiecej![]()
Zbędny
Będzie więcejTo taka zapowiedź wczorajszej sesji i zarazem jedno z ulubionych.
Troche krzywo
Serdecznie,
hubertadamczyk.pl
Jeszcze jedno, a reszta później. Pozowała Kasia www.yazzia.maxmodels.pl
2.
jakoś tak krzywo![]()
Następnym razem zrobię od linijki... skoro "krzywość" jest w tych zdjęciach jedyną rzeczą zasługującą na uwagę.
robisz zdjęcia na tle pełnym linii prostych. Nie wymagaj od ludzi by nie skupiali się na krzywiznach, gdy fota aż prosi się o "linijkę"
Skontaktuj się z nami