Nie wiem czy juz bylo, jak tak to prosze wyslac w kosmos.
Znaleziony w sieci symulator - moze byc pomocny naszym poczatkujacym kolegom i kolezankom.
Robienie zdjec na "sucho".
Pozdrawiam i zycze owocnych cwiczen.
Szukaj
Nie wiem czy juz bylo, jak tak to prosze wyslac w kosmos.
Znaleziony w sieci symulator - moze byc pomocny naszym poczatkujacym kolegom i kolezankom.
Robienie zdjec na "sucho".
Pozdrawiam i zycze owocnych cwiczen.
Skontaktuj się z nami