No to cyknij fotkę w jakimś ciemniejszym miejscu bez flesza na iso 3200 najpierw D40/D3000 a potem D3100. Zdaje się, że D40 nie ma nawet iso3200 tylko HI1. D40 a także niestety D3000 mają matryce CCD kiepsko sprawdzające się na wysokich czułosciach. Na codzień fotografuję sluby pełną klatką i mam D3100 jako backup. Pełni on też w domu rolę aparatu wycieczkowo-urlopowego. Niedawno na jednym ze ślubów postanowiłem przetestować go i zrobiłem nim kilka ujęć w kościele, w trudnym oświetleniu i też troche na sali w czasie zabawy. Krótko podsumowując, daje sprzęt radę nawet na iso3200. Oczywiście robię rawy i o nich mówię. Według mnie warto dopłacić i kupić D3100.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami