Witam wszystkich serdecznie. Jestem tutaj nowym użytkownikiem i chcialbym uzyskać rade odnośnie kupienia nowej puszki.

Przez wiele lat użytkowałem D70 i jestem i bylem zadowolony. Jednak przyszedł czas na zmiany (stara puchę zachowam do tele lub makro)

Co polecacie? Myślałem o d 7000, ale recenzje ma niezbyt dobre..

- jestem amatorem, podróżnikiem, klikam do 10 000 zdjęć rocznie.

-aparat powinien mieć DOBRE czyszczenie lustra, matrycy w D 70 właśnie mi tego brakuje.

-Najlepiej , gdyby był szczelny

-oczywiscie obudowa magnezowa

- chcialbym mieć rowniez obrotowy wyświetlacz (jednak to tylko chyba D5100)

- będę fotografował naturę , pejzaże, portret, w przyszłości makro...

- cenę na razie zostawmy w spokoju, potem będę miał dylemat hehehe

Proszę o rade, jaka puszkę mam kupić?

Jeśli zrobiłem coś nie, tak to serdecznie przepraszam. To mój pierwszy post

Bless