Świetne, bo sterylne. Zdjęćia, o tych mówię. Panujesz nad światłem, a szkło jest dodatkowo bardzo wymagające. Bardzo fajne.

Za to cholernie mnie denerwuje, że nigdzie nie mogę kupić do zdjęć (i do picia) kieliszków ze szlifowanymi brzegami - wiecie, bez takiego okrągłego, odlewanego rantu... Widać ten rant na zdjęćiach i mnie to drażni.