Prowadzony za rękę (a własciwie za myszkę) przez Maniaka spreparowałem taki oto obraz:
Mam nadzieję, ze teraz się bardziej spodoba![]()
Szukaj
Prowadzony za rękę (a własciwie za myszkę) przez Maniaka spreparowałem taki oto obraz:
Mam nadzieję, ze teraz się bardziej spodoba![]()
Nikon http://greg77.com/
Nikon http://greg77.com/
Ostatnio edytowane przez maniak666 ; 26-07-2011 o 01:48
Nikon http://greg77.com/
Andrzej - Ty za dużo to już nie myśl tylko bierz aparat i foć
A co do zdjęcia to dużo lepiej niż w wersji pierwszej - znaczny wzrost jakości. Kadr ok i kolorki tyż. Możnaby jeszcze troszkę pokombinować, ale jest OK
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Skontaktuj się z nami