Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Kasia

  1. #1

    Domyślnie Kasia

    Znowu Kasia...

    1.
    2.
    3.
    Bonus architektoniczny.

  2. #2

    Domyślnie

    2 i tylko 2
    reszta nie podobaja mi sie kadry
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  3. #3

    Domyślnie

    Witam,

    Hmmm, patrzę i patrzę i nie wiem co mam napisać. No bo tak:
    1.Genialne światełko i gra modeliny, ale ta poza, taka prawie cyrkowa mi nie leży...
    2.Kompozycyjnie super, ale czegoś mi tu brakuje ( sam nie wiem czego... ). Może gdyby Kasia spojrzała tak trochę "spode łba", ale nie w obiektyw. No dobra czepiam się .
    3.Jakoś do mnie nie gada.
    4.No właśnie . Coś wspaniałego, ale: perspektywa ( przerysowanie nóg ) mi nie pasi. Wspaniała fota, którą bym poprawił. Tylko kurna nie wiem jak, pewnie starałbym się jakoś inaczej ułożyć nogi modelce. Nota bene super miejscówka, gdzie to jest ?

    Ogólnie dobre prace, choć pozostawiają jakiś tam niedosyt.

    Pozdrawiam, QuadMan
    Jakieś puszki i słoiki, a fotki takie sobie....

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki.
    4 - ulica Psie Budy (strasznie dużo samochodów tam jeździ). Reszta - uliczki wokół Placu Solnego.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •