Szukaj
2 i tylko 2
reszta nie podobaja mi sie kadry
www.facebook.com/kpaprocki
|| D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.
Witam,
Hmmm, patrzę i patrzę i nie wiem co mam napisać. No bo tak:
1.Genialne światełko i gra modeliny, ale ta poza, taka prawie cyrkowa mi nie leży...
2.Kompozycyjnie super, ale czegoś mi tu brakuje ( sam nie wiem czego... ). Może gdyby Kasia spojrzała tak trochę "spode łba", ale nie w obiektyw. No dobra czepiam się.
3.Jakoś do mnie nie gada.
4.No właśnie. Coś wspaniałego, ale: perspektywa ( przerysowanie nóg ) mi nie pasi. Wspaniała fota, którą bym poprawił. Tylko kurna nie wiem jak, pewnie starałbym się jakoś inaczej ułożyć nogi modelce. Nota bene super miejscówka, gdzie to jest ?
Ogólnie dobre prace, choć pozostawiają jakiś tam niedosyt.
Pozdrawiam, QuadMan
Jakieś puszki i słoiki, a fotki takie sobie....
Dzięki.
4 - ulica Psie Budy (strasznie dużo samochodów tam jeździ). Reszta - uliczki wokół Placu Solnego.
Skontaktuj się z nami