Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: swiatlo itp

  1. #1

    Domyślnie swiatlo itp

    czy jak patrze na swiatlomierz to fotka wyjdzie dobrze gdy nie bedzie zadej kreski po lewej albo prawej na swiatlomierzu?(chodzi o ta drabinka).trzeba korygowac czasem albo przyslona zeby wyszlo dobrze.nie wiem o co chodzi z tymi niedoswetleniami o iles tam EV.wiem ze wam truje ale wazne to dla mnie.a z tym swiatlomierzem to podobno ja kjest zle swiatlo to powinien migac chyba swiatlomierz ze zle wyjdzie fotka a on tylko mi ppokazuje kreski po lewej lub prawej stronie.jak jest zero to chyba ok?aa i o co chodzi z tym podgladem glebi ostrosci?naciaskam ten guzik aparat daje jakis dziwny dzwiek i nie wiem co to ma byc.czy jak raz nacisnalem to cos sie wlaczylo?i czy da sie wylaczyc bo nie wiem co to.acha i z tym buforem nie wiem co to mam jakies r12 przed zrobieniem foty.z gory dzieki za odpowiedzi
    Ostatnio edytowane przez czeski ; 04-02-2007 o 17:19

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2006
    Miasto
    Radość obok Wesołej
    Posty
    49

    Domyślnie

    Proponuje zastanowic sie narazie nad Komopzycja i skladnia twojej wypowiedzi - jest bardzo nieczytelna . Wypunktuj dokladnie jakie masz problemy ...

  3. #3

    Domyślnie

    1.kiedy jest dobre swiatlo (jak kreski od swiatlomioerza sa na 0?).tzn ze nie ma kresek po lewej lub prawej stronie od 0
    2.co to sa niedoswietlenie o iles EV?
    3.podobno jakjest zle ustawiony swatlomierz tzn zle mam swatlo to powinien migac.u mnie nie miga.
    4. podglad glebi ostrosci - naciskam guzik aparat pokazuje przeslona i slychac jakis dziwny dzwiek z aparatu.nie wiem co to jest i czemu ma sluzyc, da sie to wylaczyc jak juz raz nacisnolem?
    5.bufor zdjec mam na wyswietlaczu r12.nie wiem czy to dobrze czy zle

  4. #4

    Domyślnie

    Proponuje zaczac od przeczytania podrecznika dodanego do aparatu.

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    proponuje wziac do reki instrukcje i aparat. a potem sprawdzac to o czym pisza w instrukcji.
    :
    1. na ten temat napisano juz wiele, nie mozna na nie odpowiedziec jednoznacznie.
    2. niedoswietlenie to naswietlenie matrycy mniejsza iloscia swiatla
    3.?
    4. sluzy to podgladowi glebi ostrosci
    5. to zalezy :P

    naprawde, poczytaj instrukcje, moze jakas ksiazke o podstawach? jakas 'fotografie cyfrowa' albo to co dawali do d40?
    http://www.ozzy.maxmodels.pl
    Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •