czy jak patrze na swiatlomierz to fotka wyjdzie dobrze gdy nie bedzie zadej kreski po lewej albo prawej na swiatlomierzu?(chodzi o ta drabinka).trzeba korygowac czasem albo przyslona zeby wyszlo dobrze.nie wiem o co chodzi z tymi niedoswetleniami o iles tam EV.wiem ze wam truje ale wazne to dla mnie.a z tym swiatlomierzem to podobno ja kjest zle swiatlo to powinien migac chyba swiatlomierz ze zle wyjdzie fotka a on tylko mi ppokazuje kreski po lewej lub prawej stronie.jak jest zero to chyba ok?aa i o co chodzi z tym podgladem glebi ostrosci?naciaskam ten guzik aparat daje jakis dziwny dzwiek i nie wiem co to ma byc.czy jak raz nacisnalem to cos sie wlaczylo?i czy da sie wylaczyc bo nie wiem co to.acha i z tym buforem nie wiem co to mam jakies r12 przed zrobieniem foty.z gory dzieki za odpowiedzi
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami