Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 57 z 57

Wątek: M9-p

  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez burton Zobacz posta
    Klocki chamulcowe ?
    Mieszkam w M3 a foce M9. Wolałbym na odwrót .
    wolalbys w jakims schronisku mieszkac gdzie jest 9 sal i focic stara puszka?
    dziwni sa ci ludzie


    a co do ekranikow, dobra od cis na stale wylaczam, jak pro to pro
    Road to Manila

  2. #52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    wolalbys w jakims schronisku mieszkac gdzie jest 9 sal i focic stara puszka?
    dziwni sa ci ludzie


    a co do ekranikow, dobra od cis na stale wylaczam, jak pro to pro
    Zawstydziłeś mnie z tym schroniskiem Niech już zostanie jak jest .
    Żeby potem nie było, że "pro" to problemy (np.z ostrością na uchu przy f/1). Tomaszewski i Krassowski mają dobre teorie poparte praktyką co do używania LCD. W skrócie: do podglądnięcia wykresu ekspozycji czasami można tego użyć.
    Leica MP, 28/2, 35/2, 50/1.4, 75/2.8

  3. #53

    Domyślnie

    a co do ekranikow, dobra od cis na stale wylaczam, jak pro to pro
    Cieszy mnie postęp w dzidzinie ekraników. Mój telewizor to 14'' Dewoo, poczekam aż będę miał większy w aparacie. Przeczytałem od deski do deski to literackie dzieło opisu M9p. Dzieło jest to niewątpliwie. Jakiegoś blekotu się opili hurtowo. Takich bzdur to nawet w press kitach od perfum nie piszą
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  4. #54

    Domyślnie

    Jak noc Kupały to i blekot... i belladonna... i takie tam...
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  5. #55

    Domyślnie

    Tego Kupały to nie znam, może na innej zmianie pracuje. Nocnej pewnie.
    Aż mnie korci żeby sie powyżywać na tej "literaturze". Egzaltowanej jak powieści dla pokojówek.
    co dodatkowo przyczynia się do jeszcze bardziej ergonomicznej pracy
    Czy biel może być jeszcze bielsza?
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  6. #56

    Domyślnie

    A nie? Przecież każda reklama proszku do prania tak głosi. Wiec musi być to prawda. Przecież nikt uczciwy nie świadczyłby nieprawdy...
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  7. #57

    Domyślnie

    No tak! Chyba by nas nie okłamywali. Czyli, że może przerosnąć do ręki? Boszzz, straszne...
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •