ja swego czasu wylaczylem podglad i musze przyznac ze znakomita sprawa, taki troche ortodox analogocyfrowy
Szukaj
ja swego czasu wylaczylem podglad i musze przyznac ze znakomita sprawa, taki troche ortodox analogocyfrowy
Road to Manila
No chwaliłeś się gdy u Ciebie byliśmy...
Ale - tak na poważnie - w D3 miałeś włączony na stałe i po każdym zdjęciu patrzyłeś na ekranik?
Snoblesse oblige:
| buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |
Oczywiscie ze tak
W M9 tez mam wlaczony ale zerkam tylko co ktores zdjecie
A boxer powiedzial ze mam nowy styl w fotografii - playground street
Road to Manila
Zdumiewasz mnie... Ale widocznie profesjonaliści tak muszą. Teraz widzę głębszy sens tego Twojego Dnia Bez Ekranika...
Ja, amator, ekran mam zawsze wyłączony. W cyfrakach też.A co któreś zdjęcie używam guzika "Play". W cyfrakach.
![]()
Snoblesse oblige:
| buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |
zdumiewasz mnie tak ze jestem zdumiony (zdumiewaniony?)
ps. chyba poza ortodoxami i krajobrazem takie pisanie nie przejdzie
Road to Manila
Chodźmy do Portretu...
Snoblesse oblige:
| buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |
W D700 mialem wyłączony i nigdy go nie włączałem. W M9 nie umiem wyłączyć - da się w ogóle?
Auto review -> Off
Snoblesse oblige:
| buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |
Skontaktuj się z nami