Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 57

Wątek: M9-p

  1. #21

    Domyślnie

    Ja polecam Folix - niemiecki wynalazek. Nazywa się FX-Clear Displayschutzfolie, Ultraklar und hartbeschichtet. Odporny na wszystko , wykonany bardzo dobrze - jak to u Niemców. Docięty idealnie na rozmiar ekranu. Do dostania na Amazon UK, być może także na ebay.

  2. #22

    Domyślnie

    Panowie, ale o czym my rozmawiamy, o osłonie LCD? Szcze mówiąc bardziej się spodziewałem, że o ile nie zmienią nic w kategorii matryca/funkcjonalność, to dadzą tam LCD w lepszej rozdziałce. Na szczęście się myliłem, bo bym miał niezłego wqrwa A tak poważnie, edycja bez kropki powinna być tańsza o 1000$, a nie droższa, ale widocznie mój marketing nie ogarnia ichniego myślenia
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  3. #23

    Domyślnie

    My nie rozmawiamy o osłonie LCD. Burton zapytał - odpowiedziałem. O nowej M9P i tak nie ma co gadać, bo nic się przecież nie zmieniło.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritwood Zobacz posta
    Ja polecam Folix - niemiecki wynalazek. Nazywa się FX-Clear Displayschutzfolie...
    Dzieki. Poszukam. E.E. już odebrał swoją podpisną M-kę P. Cieszy mnie współpraca z Magnum. Ciekawe jak przełoży sie na kolejne modele ?
    Leica MP, 28/2, 35/2, 50/1.4, 75/2.8

  5. #25

    Domyślnie

    Nie moglby ktos z Was pohandlowac z Kyocera i zrobic cyfrowego Contaxa G3?

    Albo moze Lajka moglaby zrobic aparat pod jakas maskujaca nazwa "Koko & Organki" i zaczela go sprzedawac fotografom po nizszej, mniej nobilitujacej cenie? Kropke i grawerke zostawiajac kolekcjonerom-dentystom?

  6. #26

    Domyślnie

    Mysle ze teraz sie kilka uzywanych M9 pojawi w dobrej cenie
    Nic tylko polowac

    I taka refleksja
    Skoro to leikowa linia MP to zeby bylo surowo to ja bym zlikwidowal mozliwosc podgladu zdjec
    Road to Manila

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    Mysle ze teraz sie kilka uzywanych M9 pojawi w dobrej cenie
    Nic tylko polowac

    I taka refleksja
    Skoro to leikowa linia MP to zeby bylo surowo to ja bym zlikwidowal mozliwosc podgladu zdjec
    A masz pewność, że ten nowy szafir przepuszcza światlo?
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    I taka refleksja
    Skoro to leikowa linia MP to zeby bylo surowo to ja bym zlikwidowal mozliwosc podgladu zdjec
    Dobrze kombinujesz. Poszedlbym dalej. Skoro uzytkownicy sa niezadowoleni z kiepskiego wyswietlacza, to firma powinna zrobic uklon w ich strone i w modelu M9 - PP (pure proffesional) calkowicie zrezygnowac z wyswietlacza. Wystarczylby maly, czarnobialy cieklokrystaliczny z podstawowymi danymi. Taki jak ten w D3 pod kolorowym.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    A masz pewność, że ten nowy szafir przepuszcza światlo?
    nie mam pewnosci,mam niepewnosc

    a swoja droga mysle ze warto by zrobic Dzien Bez Ekranika wsrod szerokiej rzeszy uzytkownikow cyfrakow
    Road to Manila

  10. #30

    Domyślnie

    Więc mam pomysł na Prima Aprilis - zakleić komuś ekran, najlepiej przed ważną sesją w kościele (w 2012 będzie to niedziela) i nagrywać, co mówi.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •