Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 57

Wątek: M9-p

  1. #11

    Domyślnie

    Ja to już nawet nie mysle o kupnie, poszły nie wiadomo skąd tak w górę, że aż mnie dziw bierze. Poza tym polubiłem Summiluxa, pięknie maluje.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  2. #12

    Domyślnie

    ja wychodze z zalozenia - noctilux albo zadnej 50tki
    Road to Manila

  3. #13

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że ta premiera pokaże wszystkim malkontentom, że w przypadki Leiki nie płaci się tylko za czerwoną kropkę.


  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kiemlo Zobacz posta
    Wydaje mi się, że ta premiera pokaże wszystkim malkontentom, że w przypadki Leiki nie płaci się tylko za czerwoną kropkę.


    tekst dnia
    Road to Manila

  5. #15

    Domyślnie

    Czyli co, bez M10 w tym roku ? W sumie się cieszę :P
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  6. #16

    Domyślnie

    Ja mam wersję M9-P już od roku . Ładnie mi farba z napisu "M9" zeszła praktycznie sama ! Zakleję czerwoną kropę, nakleję coś na wyświetlacz i dopełnię dzieła.
    Cichy-możesz napisać (sprzedać?) gdzie kupiłeś i co dokładnie nakleiłeś na LCD ?

    PS. Grawerkę sobie odpuszczę
    Leica MP, 28/2, 35/2, 50/1.4, 75/2.8

  7. #17

    Domyślnie

    Kurczę, nie wiem dokłądnie co to było, ale byłem u kumpla w sklepie i dobrałem sobie taką szybkę ochronną z innego aparatu..
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  8. #18

    Domyślnie

    OK. Coś poszukam. Wesołość wywołała u mnie informacja producenta:
    "Na uwagę zasługuje też okleina M9-P, wykonana z wulkanitu skórzanego, który jest szczególnie odporny na zużycie, a wyrazista faktura gwarantuję dobrą przyczepność. Trzymając M9-P w dłoni czujemy bezpieczny chwyt, co dodatkowo przyczynia się do jeszcze bardziej ergonomicznej pracy i uczucia "zrośnięcia" z aparatem."
    Dla mnie pewny chwyt zdecydowanie poprawił prosty "mTech EP-1". Fotopolis wymiata: już mają pierwsze wrażenia z nowości (w tym zdjęcia przykładowe z nowej 21-ki f/3,4 ASPH). Niezłe "maleństwo".
    Leica MP, 28/2, 35/2, 50/1.4, 75/2.8

  9. #19

    Domyślnie

    No to ja odklejam taśmę z kropki, coby mnie ktoś za snoba nie wziął...
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez burton Zobacz posta
    Fotopolis wymiata: już mają pierwsze wrażenia z nowości (w tym zdjęcia przykładowe z nowej 21-ki f/3,4 ASPH). Niezłe "maleństwo".
    Maleństwo może niezłe, ale te zdjęcia przykładowe... lol
    O obiektywach wiem prawie wszystko

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •