Obie wersje są bardzo fajne i mają swój urok, minimalnie rozjaśniona dwójka to byłby ideał. Kadr świetny.
Pozdrawiam.
Szukaj
Obie wersje są bardzo fajne i mają swój urok, minimalnie rozjaśniona dwójka to byłby ideał. Kadr świetny.
Pozdrawiam.
Surfingujące buty.
Oj bardzo bym to widział w dużym formacie na ścianie (tj i wersję loctera) po prostu świetny kadr!
12 14 28 35 85
jet to chyba najlepsza twoja fota tego wraku, choć kwadrat z plenerku z Klarensem też był zaj...sty![]()
Nikon http://greg77.com/
Nie bede Ci tu już słodził, bo robi się to nudne
Powiem tylko ze mi sie bardzo podoba!![]()
Skontaktuj się z nami