Oj taka ręczna robota to szkoda czasu. Wykorzystać możńa program do panoramy
https://photo.stackexchange.com/ques...r-action-shots
Szukaj
Oj taka ręczna robota to szkoda czasu. Wykorzystać możńa program do panoramy
https://photo.stackexchange.com/ques...r-action-shots
Skontaktuj się z nami