Co myślicie o stackowaniu zdjęć w makro...?(łączenie kilku zdjęć o różnej ostrości w jedno,by zwiększyć głębię ostrości zdjęcia końcowego)
Szukaj
Co myślicie o stackowaniu zdjęć w makro...?(łączenie kilku zdjęć o różnej ostrości w jedno,by zwiększyć głębię ostrości zdjęcia końcowego)
Skontaktuj się z nami