Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Islandia

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Locter Zobacz posta
    MIejsca zacne, zdjęcia niestety słabizna.
    a ja się podepnę. Zdjęcia to raczej reportaż ,album, ale nie krajobraz

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JaroPienza Zobacz posta
    a ja się podepnę. Zdjęcia to raczej reportaż ,album, ale nie krajobraz
    Jaro,nie chodzi o szufladkę...
    Podoba się czy nie...?
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  3. #13

    Domyślnie

    Zdjęcia dobrze oddają surowe piękno i klimat fotografowanego krajobrazu, a o to chyba chodzi w tego rodzaju fotografii. Mnie się bardzo podobają

  4. #14

    Domyślnie Islandia

    Jako krajobraz nie czuje tego, ale jako reportaż jestem za całym setem

  5. #15

    Domyślnie

    dobre foty, tematycznie spójne, owszem mozna by je było technicznie zrobić lepiej wówczas efekt zapewne byłby zdecydowanie lepszy - wydaje mi sie ze dział reportaż bardziej by do nich pasował

  6. #16

    Domyślnie

    3 bardzo dobra ...
    Nikon D5000 + Sigma 8mm f/3.5 EX DG Fisheye, N AF 50 mm f/1.8D, N AF-S 18-105 f/3.5-5.6 G DX ED VR
    www.studioreklam.com.pl

  7. #17

    Domyślnie

    Z takiego miejsca można przywieść naprawdę fajne fotki a te to raczej mozna pokazać znajomym przy kawie i powiedzieć:
    "Patrzcie byłem w Islandii"
    choć zdjęcie nr7 jest nawet ciekawe

  8. #18
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JaroPienza Zobacz posta
    Jako krajobraz nie czuje tego, ale jako reportaż jestem za całym setem
    Masz racje ALE oni tam byli a nie w markecie, wiec jest i widok oraz ludzie = ? Wiadomo, ze temat natury , przyrody itd. mozna ugryzc w inny sposob i zdaje sobie z tego sprawe. Pozdro

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    dobre foty, tematycznie spójne, owszem mozna by je było technicznie zrobić lepiej wówczas efekt zapewne byłby zdecydowanie lepszy - wydaje mi sie ze dział reportaż bardziej by do nich pasował
    Myślę, że Janek bardzo dobrze to ujął... popieram w całej rozciągłości.
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  10. #20

    Domyślnie

    Witam
    Widzę, że zdjęcia wzbudziły trochę kontrowersji, to chyba dobrze. Miałem zamiar dodać kolejne 8-10 i czekać na następne opinię, ale myślę, że lepiej będzie jak dam od razu całość i każdy będzie się mógł ustosunkować do tej całości. Jeszcze słowem wstępu napiszę, że byłem na Islandii 8 miesięcy od stycznia do sierpnia. W lipcu i sierpniu wybrałem się na dwie wycieczki: trawers pieszy Islandii z zachodu na wschód i autostopem dookoła. Zdjęcia które zamieściłem wcześniej wszystkie pochodziły z trawersu. Cała galeria tutaj:

    http://www.flickr.com/photos/7522796...7625043745523/
    i od razu linka do pokazu slajdów na pełnym ekranie:
    http://www.flickr.com/photos/7522796...43745523/show/

    No i galeria z drugiej wycieczki:
    http://www.flickr.com/photos/7522796...7625468049264/
    i podobnie pokaz slajdów na pełnym ekranie:
    http://www.flickr.com/photos/7522796...68049264/show/

    No i teraz to bardziej chyba podchodzi pod reportaż

    PS. Jeżeli piszecie, że zdjęcia są słabe technicznie to prosiłbym o wskazanie tych słabości żebym mógł w przyszłości je poprawić.

    Aha, no i jeszcze mam zdjęcia z miesięcy od stycznia do lipca, ale je umieszczałem na blogu o którym tu na forum kiedyś pisałem, jeśli ktoś ma ochotę zajrzeć to zapraszam: http://ice-land.tumblr.com

    Pozdrawiam
    Kuba
    Ostatnio edytowane przez robinhood ; 24-04-2011 o 19:17

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •