Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11

    Domyślnie

    W przypadku W7, to chyba najlepiej wypada usługa Windows Live + jej natywne programy w wersji 2011. Pojmemność poczty nieograniczona, mechanizm synchronizacji katalogów pomiędzy PC, 25 GB w sieci, komunikator, itp. ...
    Nikon D300 ; Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX ; Sigma 10-20mm f/4-5.6 EX DC HSM; AF-S NIKKOR 50mm f/1.4G; Metz 58 AF-1 MECABLITZ; Coolpix P6000
    http://www.flickr.com/photos/jarek_wt

  2. #12

    Domyślnie

    Uzywalem Windows Live, teraz uzywam od czasu reinstalki Thunderbirda i uwazam, ze jest szybszy i rownie wygodny co Windows Live.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •